پر جمعیت ترین و پرطرفدارترین کانال های فارسی تلگرام کدام هستند؟

با استفاده از برنامه تلگرام پلاس می توانید پوسته برنامه را به وسیله تغییر رنگ و انداره متون، آیکون ها، هدر و… بدین ترتیب کاربران، گروه ها، کانال ها و غیره در دسته بندی های جداگانه قابل دسترسی هستند. با استفاده از برنامه شبیه ساز اندروید، شما می توانید به سادگی در سیستم کامپیوتری خود با سیستم عامل ویندوز یا مک، اپلیکیشن های اندروید را نیز اجرا کنید و به این ترتیب تنها با صرف چند دقیقه وقت، تلگرام طلایی یا سایر برنامه های مورد نیاز خود را در کامپیوتر خود نیز اجرا کنید.

جدا از اطلاع رسانی های مختلف پیرامون خود برنامه 90، این کانال به خبرهای فوتبالی و حواشی دنیای این ورزش هم می پردازد. فیلتر شدن این برنامه سبب شده تلگرام ضد فیلتر شده رواج پیدا کند که معایب بسیار زیادی دارد . تلگرام طلایی 2022 اصلی نیز یکی دیگر از نسخه های غیر رسمی ایرانی و ضد فیلتر این مسنجر می باشد. بخش تنظیمات این برنامه نیز پربارتر از نسخه عادی تلگرام است و یکی از جالبترین گزینههایی که در این بخش وجود داشت امکان مخفی کردن شماره بود که با فعال کردن آن دیگر شماره شما در گوشی فرد مقابل نشان داده نخواهد شد.

توسعهدهندگان مختلف از طریق این کدها و براساس سلیقه مخاطبان اپلیکیشنهایی را تهیه میکنند و اپلیکیشن پلاس مسنجر نیز یکی از همین برنامههاست که سعی دارد تجربه کاربری بهترین نسبت به نسخه عادی ارایه دهد. بدین صورت که در نسخه عادی تلگرام اگر پیامی را از گروه یا مخاطب دیگر Forward کنید در این صورت حتما نام وی نیز نوشته میشود و در واقع بازگوی متن وی است اما در این برنامه گزینهای نیز بعد از انتخاب متن پیام در بالای صفحه قرار گرفته است که با انتخاب آن میتوانید بدون اینکه نام مخاطب در پیام باشد، آن را ارسال کنید.

از اصلی ترین ویژگی های این برنامه امنیت فوق العاده بالای آن است. کاربران از طریق پلاس مسنجر میتوانند فایلهای صوتی را بهسادگی ارسال کنند و امکان استفاده از استیکرها نیز در این نسخه وجود دارد. با دانلود تلگرام پلاس ضد فیلتر به راحتی فایل های صوتی را از طریق صفحه جت به اشتراک بگذارید، شماره تلفن خود را پنهان کنید و با پیوستن به جامعه گوگل پلاس باگ ها و ایده های خود را با دیگران به اشترک بگذارید.

برای مثال اگر می خواهید برنامه تلگرام را روی تلفن حذف کنید، خوب است که ابتدا آن را روی یک دستگاه دیگر نصب کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. وقتی وارد برنامه شدید، یک فهرست شامل همه برنامههای کاربردی تلفن همراه، تبلت یا گجتهای دیگر شما نمایش داده میشود. امکان قرار دادن تم نیز از دیگر ویژگیهای پلاس مسنجر است که البته برای استفاده از این تمها باید برنامهای بهنام Plus Thems را دانلود کنید که آن نیز توسط توسعهدهندگان این برنامه ساخته شده است. اما از طریق اپلیکیشن پلاس مسنجر کاربران قادر هستند تا هر بخشی از برنامه را تغییر دهند.

طب اسلامی ایرانی که با هدف «یادگیری» تاسیس شده است آمده تا با ترفندهای درست یک زندگی سالم را به کاربرانش هدیه بدهد. تلگرام طلایی از نظر امنیت هیچ تفاوتی با نسخه رسمی آن نداشته و گزارش ها حاکیست که تلگرام طلایی پس از فیلتر شدن نسخه رسمی تلگرام کماکان بدون تاثیر از فیلترینگ کار می کند و به نوعی یک تلگرام ضد فیلتر است. دستور بتخانه ما جدیترین دستور ضد فیلتر و عاری فیلتر ⭐ تلگرام زرین ⭐ بهجانب جستجوی فایل و پست در آبگذر ها زبردستی چت پنهان نرم آلت تدبیر دانلود داخله.

کار به این صورت است که در هر تلگرام ضد فیلتر ی، پروکسی هایی داخلی نیز نوشته می شود که به صورت خودکار تعویض شده و دیگر نیازی به تعویض آن توسط کاربر نیست.اما همه ی تلگرام های ضد فیلتر شبیه به هم نیستند. این پیامرسان از رابط برنامه نویسی کاربردی (api) رسمی تلگرام اصلی استفاده می کند و به طور مستقیم به سرور های تلگرام متصل است. ممکن است در برخی از سایتها با نسخهای از موبوگرام برای سیستمعامل ویندوز تحت عناوینی مانند موبوگرام کامپیوتر روبهرو شوید؛ تا به امروز اطلاعاتی در خصوص توسعه دهنده این برنامه در دسترس ما قرار نگرفته و به احتمال فراوان توسط گروه برنامه نویسی هانیستا توسعه پیدا نکرده است.

هشتگ، یکی دیگر از امکانات خاص تلگرام اصلی است که به کمک آن میتوانید برای هر پیامی که در یک گفتگو، گروه یا کانال میفرستید یک هشتگ به خصوص تعریف کنید و از این طریق مطالب مرتبط را بهم ربط دهید؛ این قابلیت کمک میکند تا به سرعت و تنها با کلیک بر روی هشتگ موردنظرمان، تمامی مطالب دارای آن هشتگ پشت سرهم ردیف شوند. از جمله قابلیتهای خاص این برنامه، امکان برقراری تماس صوتی با دیگر کاربران تلگرام است که در اکثر نسخههای مشابه دیگر این امکان وجود ندارد. یکی دیگر از قابلیت های بسیار مهم و جذاب تلگرام ایکس قابلیت دسته بندی چت ها و تماس های صوتی با منویی جدید است .

همگی سورس ها تلگرام های پیشرفته هستند که قابلیت های واقعا بسیار زیادی دارند. در این برنامه جدید درواقع ویژگی های ظاهری تغییر کرده است و امکانات جدیدی به آن اظافه شده است . یکی از قابلیت های جذاب این اپلیکیشن قابلیت تغییر جنس صدا می باشد. مشاهده آسان پیام های باز نشده در تب جداگانه. همانطور که گفته شد یکی از اصلیترین ویژگیهای این برنامه به امکان شخصیسازی آن باز میگردد که واقعا دسترسیهای بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار میدهد و برای مثال میتوان از طریق آن نوار بالایی صفحه در حین مکالمه با دوستان را تغییر داد و در مقابل رنگ دیگری برای گروهها و کانالها انتخاب کرد.

به هیچ وجه از نام غیر رسمی نترسید زیرا بسیاری از کاربران از این نسخه استفاده کرده اند و هیچ مشکلی نداشته اند، بلکه از راحتی کار نسبت به نسخه رسمی لذت هم برده اند. با وجود اینکه این تمها باید دانلود و سپس نصب شوند (بهصورت خودکار)، اما فرآیند نصب و دانلود بسیار سریع بوده و تنها دو تا سه ثانیه طول میکشد که در این خصوص هیچ مشکلی نخواهید داشت. در بخش تنظیمات پلاس مسنجر نیز می توانید فونت و ایموجی های گوشی خود را به صورت پیش فرض انتخاب کنید تا در محیط تلگرام آن ها را مشاهده کنید.

پس تنها راه نصب تلگرام ایکس کامپیوتر ، استفاده از شبیه سازهای اندروید بوده که باعث می شوند تا کاربر بتواند برنامه های نصبی اندرویدی را با پسوند APK روی کامپیوتر خود نصب نماید. همراه آیتیرسان باشید تا به بررسی این اپلیکیشن بپردازیم. تلگرام پلاس قابلیت اضافه کردن ده ها تم زیبا را به تلگرام شما داراست ، همچنین از قابلیت هایی که این ابزار دارد توانایی مخفی کردن شماره موبایل شما می باشد که در ادامه مطلب به قابلیت های این مسنجر اشاره کرده ایم.

تلگرام پلاس قابلیت نصب روی اندروید 2.2 به بالاتر را دارا می باشد و حختما برای استفادهع باید مسنجر تلگرام روی گوشی شما نصب باشد. شاید شما هم یکی از استفاده کنندگان مسنجر محبوب تلگرام اندروید باشید، امروز می خواهیم Plus Messenger را که یکی از نسخه های غیر رسمی مسنجر تلگرام هست رو برای شما معرفی کنیم. در نظر گرفتن فضای نامحدود ابری یا cloud در خصوص ذخیره سازی پیام های خود برای کاربران تلگرام ایکس . عكسهاى و ویدیوها خود نابودگv را به هر چت دو نفرهای ارسال كنید (براى تنظیم زمانسنج، از نماد ساعت در انتخابگر رسانه استفاده كنید).

به محض ورود به رابط کاربری این برنامه اولین چیزی که بهچشم میخورد بخشبندیهای آن است که در قسمت بالایی صفحه قرار گرفته است و از طریق آن میتوانید مکالمات خود را در تلگرام بهصورت بخشبندی شده مشاهده کنید. شما می توانید فایل های مختلفی را در این سیستم عامل ارسال کنید و همچنین تصاویر و فیلم ها را در گالری دستگاه خود ذخیره کنید. 6. خبر خوش اینجاست که اگر این برنامه را به درستی نصب نمایید، تمامی موارد فوق به راحتی صورت خواهد پذیرفت. سرچ کردن عبارتهایی از قبیل دانلود تلگرام طلایی کامپیوتر یا دانلود تلگرام طلایی برای دسکتاپ در موتورهای جستجو شما را به نتایج درستی نخواهد رساند.

دانلود و نصب تلگرام تلگرام دسکتاپ بهعلت دانلود تلگرام ویندوز بلا Telegram Alpha For برچسبها دانلود. اگر در حال حاضر منبعی به شما فایل exe تلگرام طلایی را برای نصب روی کامپیوتر پیشنهاد داد، مطمئن باشید که این فایل، تلگرام طلایی نبوده و به احتمال بسیار زیاد یک بدافزار مخرب خواهد بود. این نرمافزار را برای تمامی کاربران اندرویدی پیشنهاد میکنیم. همچنین در ادامه مطلب به برخی دیگر از ویژگیهای این نرمافزار اشاره شده و تصاویری از محیط داخلی آن قرار گرفته است که میتوانید مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید