مسیر باید بصورت زیر باشد

اگر در حال حاضر ویندوز 11 داشته، اما بهروزرسانیها را دریافت نمیکردید، آنگاه این ترفند میتواند مشکل شما را برطرف کند. 9. پس از این اگر عضو Insider Program باشید، آنگاه با مراجعه به قسمت “Windows Update” میتوانید ببینید که فرایند دانلود و نصب ویندوز 11 آغاز میشود. بلکه فقط کدهای مربوط به دور زدن TPM، کفایت میکنند. همچنین زبان دوم (فارسی) نیز با زدن گزینه Next و رفتن به مرحله بعد، انتخاب میشود.

شایان ذکر است برای حذف برنامهها از لیست بوت ویندوز میتوانید بجای رفتن به بخش System Configuration از همینجا اقدام کنید. در این مرحله ممکن است با چنین صفحهای مواجه شوید. حتی می توانید به صورت جداگانه اپلیکیشن Nimo TV را از پلی استور دانلود و در موبایل خود نصب کنید تا در زمان هایی که به رایانه دسترسی ندارید، از تماشای استریم ها محروم نشوید. البته به نظر میرسد این نگرانی تنها برای سیستمهایی با پیشفرض ویندوز 11 وجود دارد و قابلیت VBS بطور پیشفرض در دستگاههایی با سیستم عامل 10 یا 10 Pro غیرفعال است. 5. در هنگام مشاهده صفحه “Software License Terms”، بر روی “Accept and install” کلیک کنید.

با استفاده از ویژگی Task view تمام پنجره ها برای شما ظاهر خواهند شد و شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام از پنجره ها آن را انتخاب کنید. 8. در پنجره ظاهر شده، یکی از گزینههای “USB flash drive” و یا “ISO file” را انتخاب کنید. پس از انجام این مراحل دقت کنید که گزینههای Windows Setup temporary files یا Windows ESD installation files از لیست مورد نظر انتخاب نکنید، زیرا این موارد جزو فایلهای موردنیاز برای ارتقا به نسخه جدید هستند. آموزشی که شاید بسیاری از شما آن را به خوبی می دانید اما تعدادی از کاربران عزیز از ما درخواست کردند که این آموزش را قرار دهیم و ما نیز برای کمک به این عزیزان و رفع مشکلات آن ها این آموزش کوتاه را تهیه کردیم.

البته همانطور که اشاره کردیم، آپدیت ویندوز 11 از این طریق، بهصورت همزمان در اختیار همگان قرار نمیگیرد و شاید پس از گذشت چند هفته، اعلان دانلود ویندوز 11 را دریافت کنید. شاید در ادامه نام درایو فلش شما به “ESD-USB” تغییر داده شود. اگر بخواهید که ویندوز را از ابتدا و از طریق بوت نصب کنید، اما در زمینه TPM داشته باشید، آنگاه به یک DVD و یا فلش USB نیاز دارید که بتواند محدودیتهای TPM را دور بزند. خوب حالا میتوانید زمان هشدار را با انتخاب گزینهی Set a time یا مکانی را که قصد دارید در آنجا نوتیفیکشن دریافت کنید با انتخاب گزینه Set a place تنظیم کنید.

اگر روش دیگری می شناسید و یا نظر و پیشنهادی در هنگام استفاده از ابزارهای بالا دارید آن را در بخش نظرات این پست با ما در میان بگذارید. اما خوشبختانه لازم نیست که منتظر ظاهر شدن این گزینه در ویندوز خود بمانید. شبیه ساز اندروید گیمینگ که با نام شبیه ساز اندروید گیم هم شناخته می شود بیشتر مخصوص افرادی که دوست دارند بازی های درون موبایل خود را روی کامپیوتر بازی کنند است و این به معنی نیست که نمی توان برنامه های درون موبایل را با این شبیه سازها اجرا کرد و در نتیجه هم برای برنامه ولی بیشتر برای بازی کاربرد دارند.

برای مثال، بهروز رسانی پیشین که تحت عنوان 20H2 شناخته میشود، اشاره به دومین بهروز رسانی در سال 2020 داشت. اما باید توجه داشت که قول مایکروسافت برای بهبود در ماه آینده و زمان رونمایی، محدود به کامپیوترهای جدید است و اعمال این بهبودها برای کامپیوترهای قدیمیتر احتمالا تا نیمه ۲۰۲۲ طول بکشد. در این برنامه بسیاری از قابلیتهایی که هرگز کاربران عمومی تجربه نخواهند کرد نیز وجود خواهد داشت. در قسمت Settings ویندوز ۱۰ نسخه ساده شدهای از این ویژگی قرار دارد که میتوانید سه کار در آن انجام دهید: (۱) آن را فعال یا غیرفعال کنید، (۲) درایوی را که قرار است از آن فایل پشتیبان تهیه شود انتخاب کنید و (۳) پشتیبانگیری دستی (غیرخودکار) انجام دهید.

برخی از کاربران در ارتباط با آلومگ از کار نکردن منوی استارت بعد از نصب ویندوز 11 خبر دادهاند. آموزش نصب ویندوز 11 را با ارتقای نسخه Insider به نسخه پایدار و نهایی به اتمام میرسانیم. 11. به داخل درایو فلش خود رفته و فایل “setup.exe” را اجرا کنید. 9. سپس درایو فلش و یا فایل ISO موردنظر را انتخاب کنید. خوب زمان زیادی طول خواهد کشید تا کد شما به برنامه اندروید تبدیل شود چون برای اولین بار، فایل ها و نیازمندی های لازم، برای پروژه شما ایجاد می شود.

و در انتها دستهبندی جدیدی به نام «New and rising» (برنامههای جدید) وجود دارد. در نتیجه از آنجا که پشتیبانی رسمی این شرکت از ویندوز ۱۰ تا سال ۲۰۲۵ ادامه دارد، بهتر است در استفاده از نسخه جدید عجله نکنید و به استفاده از ویندوز ۱۰ ادامه دهید. ممکن است کاربران ویندوز با این سوال مواجه شوند که آیا ارتقای ویندوز 10 به 11 لازم است؟ اکنون DroidCam به وبکم پیشفرض برای همه اپلیکیشنهای ویدئوکنفرانس تبدیل شده است. در پاسخ به چنین پرسشی باید بگوئیم که سالهاست که از Windows ۸ به بعد، روش جدیدی برای فعالسازی یا Activation سیستمعامل Windows تحت حساب Microsoft معرفی شده و جایگزین تقریبا تمامی دیگر روشهای پیشین شده است.

در حال حاضر، ویندوز ۱۱ بهطور رسمی روی دستگاههای مجهز به پردازندههای Zen۱ پشتیبانی نمیشود. این نرمافزار به کاربر اجازه میهد آپدیتهای دلخواه خود را دانلود و نصب کند، جالب اینجاست که حتی میتواند آپدیتهایی که نصب شدهاند را حذف کند یا اینکه آنها را مخفی کند تا دیگر نصب نشوند. آموزش نصب ویندوز 11 را با بحث در رابطه با روش سوم ادامه میدهیم. مایکروسافت در حال آزمایش و رفع مشکلات ویندوز ۱۱ قبل از عرضه عمومی ویندوز ۱۱ است.

یکی از مهمترین ویژگیهای تازهی ویندوز ۱۱ اجرای اپلیکیشنهای اندرویدی و پشتیبانی از برنامههای اندروید است. Bluestacks App Player یکی از محبوبترین و قویترین شبیه سازهای اندروید است که به شما امکان میدهد بازیها و برنامههای ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی را برای (Android 7.1.2 (Nougat روی دسکتاپ ویندوز خود اجرا کنید. Reinstall Windows 10 : یکی از بهترین گزینه ها ، زمانی که واقعا راهی ندارید می توانید ویندوز را دوباره نصب کنید. توجه: در نصب این نسخه از ویندوز احتیاط کنید چون که هنوز مایکروسافت ویندوز 11 را به صورت رسمی منتشر نکرده و حتی جزئیاتی از سختافزار مورد نیاز برای نصب آن هم در دسترس نیست.

شرکت مایکروسافت از چند روز پیش فرایند عرضه نسخههای بتای آپدیت 20H1 ویندوز 10 را آغاز کرده است و به صورت تدریجی در حال عرضه آنها به کاربران عضو برنامه اینسایدر است. طبق گفته مایکروسافت، این شرکت با همکاری AMD و پس از تجزیهوتحلیلهایی که روی پردازندههای نسل اول AMD انجام داده، به این نتیجه رسیده تا این پردازندهها به لیست پردازندههای قابل پشتیبانی اضافه نشوند. 8. در ادامه درایو USB خود را انتخاب کنید (اگر بیش از یک فلش USB به کامپیوتر خود وصل کردهاید) و سپس بر روی “Next” کلیک کنید. 13. اگر پیغام بالا را مشاهده کردید و همچنان قصد ادامه دادن را داشتید، آنگاه باید در صفحه “What needs your attention”، بر روی “Accept” کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید