دیکشنری آنلاین آبادیس – Abadis Dictionary

Memrise یک وب سایت و اپلیکیشن رایگان آموزش زبان است که تعداد زیادی لغات از پیش ساخته شده را به شما ارائه میدهد. فرهنگ معین که بیشتر از همه فرهنگ های فارسی عکس دارد، جمعا 150 هزارمدخل دارد؛ عیب آن هم مثل لغتنامه دهخدا این است که از زمان انتشار (دهه 40) به روز نشده ومثلا در مدخل «جمعیت»، اطلاعات جمعیتی 40 سال پیش ایران را دارد. چهل و یکمین سوره، پس از مؤمن و پیش از شوري است.

پس اگر شما هم جز آن دسته از افراد هستید که هنوز روش مطمئن یادگیری کلمات پرکاربرد انگلیسی را پیدا نکرده اند، با ما همراه شوید. کتاب دیکشنری 33000 واژه انگلیسی به فارسی تألیف روح الله یوسفی رامندی ، مجموعهای کاربردی و جامع از مهمترین لغات زبان انگلیسی است. فرهنگ لغت فارسی ـ آلمانی شامل حدود ۱۰۰۰ کلمه از حوزههای موضوعی مختلف میشود و برای هر عبارت، خط اصلی و رونویسی آوایی به زبان آلمانی و فارسی نوشته شده است.

اگر می خواهید هنگام صحبت کردن از آن استفاده کنید، یا وقتی آن را می شنوید درکش کنید، برای مثال باید تلفظ آن را بدانید. اگر می خواهید لغات خود را گسترش داده و بتوانید از کلمات به طور کاربردی، در صحبت کردن یا نوشتن استفاده کنید، باید نحوهی استفاده از آنها را یاد بگیرید. لغات انگلیسی جنبههای مهم دیگری نیز دارند که در زیر به همهی آنها اشاره شده است. واژهنامه گاه به فهرست واژههایی در در انتهای کتابها میآیند گفته میشود که معادل glossary در زبان انگلیسی است. این اثر با عنوان «۱۰۰۰ کلمه اول من» مصوری برای کودکان و بزرگسالانی است که میخواهند آلمانی را به شیوهای تصویری و فعال یاد بگیرند.

بنابراین اگر ترجیح میدهید یک روش سرگرم کننده برای یادگیری کلمات پرکاربرد انگلیسی داشته باشید، این یک وب سایت (اپلیکیشن) عالی است. این لیست حاوی ۳۰۰۰ وازه متداول زبان انگلیسی در هر دو بخش نوشتاری و گفتاری است که بر مبنای ۳۹۰ میلیون موجود در Longman Corpus Network آمده است. اگر به دنبال تقویت مهارت های پایه زبان انگلیسی مانند دایره واژگان مورد نیاز برای شرکت در آزمون آیلتس می باشید، بی شک مجموعه 4000 لغت ضروری یکی از آن دسته از کتاب های معتبری است که لغات پرتکرار زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته را به شما داوطلبان عزیز آموزش می دهد.

طبق مرجع چهارچوب مشترک اروپایی، تمام زبان های اروپایی از جمله انگلیسی در شش سطح دسته بندی می شوند. کتاب 1200Words You Need To Know نوشتهی روح الله یوسفی رامندی ، 12 هزار جمله کاربردی و ضروری انگلیسی به فارسی را به شما ارائه میدهد. اما وقتی در یک جمله قرار میگیرد نحوه عملکرد کلمه را از نظر معنی و همچنین از نظر دستوری در جمله نشان میدهد. اصطلاحات زبان انگلیسی که لغت مورد نظر شما در آنها به کار رفته است. واژه جادویی یک سرویس رایگان از سایت واژه یاب است که برای صاحبان سایتها و وبلاگها امکان استفاده از این فرهنگ لغت را فراهم آورده و مدیر سایت می تواند کلمات دشوار فارسی و یا انگلیسی را به کمک این سیستم برای کاربران سایت خود به شکل نوین معنی کند.

جدیدترین لغتنامه فارسی ای که در همین مدت چند ساله خیلی هم معروف شده، کار یکی دیگر از همکارهای دهخدا یعنی دکتر حسن انوری است. People (و حالت مفرد آن یعنی ‘person’) لغت انگلیسی پایهای برای کسی است که اصول پایهی این زبان را یاد میگیرد. این یعنی این روش نادرست در آمادگی برای آزمون های ایرانی زبان مثل Tolimo یا MCHE قدیم و MSRT جدید (به خاطر نداشتن بخش اسپیکینگ و داشتن ریدینگ بسیار سخت که نیازمند یادگیری لغات بسیار است) باعث می شود بعدا مکالمه انگلیسی و گرفتن نمره در آزمون های بین المللی و استانداردی چون آیلتس و PTE دچار سختی های بیهوده شوید.

چه مشغول بحث دربارهی یک فرد یا مفهوم بشریت باشید، ‘man’ کلمهایست که گویشوران انگلیسی غالباً استفاده میکنند. ناصرخسرو. در سجده نکردنش چه گوئی مجبور بُدَه ست یا مخیر.ناصرخسرو. اگر به زبان عربی علاقه مند هستید و یا در حال یادگیری زبان عربی و تحقیق و پژوهش در آن می باشید، و اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که با کامپیوتر و لپ تاپ سر و کار دارند، استفاده از نرم افزار فرهنگ لغت عربی به فارسی برای کامپیوتر ، راه حلی مناسب برای آسان کردن یادگیری زبان عربی و تسهیل جستجوهای زیاد در منابع گوناگون زبان عربی می باشد.

حسن عمید چندین دهه از عمر خویش را صرف پژوهش دربارهٔ فرهنگ واژگان و فرهنگنویسی کرد. متاسفانه، آزمون های زبان دانشگاه ها و مدارس ایران عموما به صورت کتبی زبان آموزان را ارزیابی می کنند. من میخواهم بعد از دانشگاه دکتر شوم. خانواده ام به من یاد دادهاند که چطوری غذاهای معروفمان را درست کنم. حرف اضافه: کلمه ای است که قبل از اسم یا ضمیر قرار می گیرد، همچنین برای نشان دادن مکان، زمان، جهت و … کتاب 1200 واژه ضروری زبان انگلیسی برای مکالمه نوشتهی روح الله یوسفی رامندی ، مجموعهای کاربردی از کلمات مورد نیاز مکالمه زبان انگلیسی را به شما ارائه میدهد.

این عبارات و جملات تعداد محدود اما متداولی از شکایات زبان آموزان در رابطه با لغات انگلیسی است. همان طور که گفته شد اطلاعاتی که در مورد یک کلمه نیاز دارید به آنچه می خواهید با آن انجام دهید بستگی دارد. که عبارت اند از: اسم (Noun) ، ضمیر (Pronoun)، فعل (Verb)، صفت (Adjective)، قید (Adverb)، حروف اضافه (Preposition)، حروف ربط (Conjunction) و حروف ندا (Interjection). این فرهنگ لغات آنلاین دارای ترجمه عبارت و لغات در همه فرهنگ لغات آنلاین است.

پشتو-فارسی واژه نامه, Glosbe – Glosbe — فرهنگ لغت چند زبانه آنلاین پشتو — فارسی دیکشنری آنلاین در Glosbe. این اثر حاوی تمامی لغات فرهنگهای خطی و چاپی فارسی است و در نقل آنها بسیاری از غلط های گذشتگان تصحیح شده است . این سایت به صورت رایگان، کتابهای اصطلاحات و ضرب المثلهای انگلیسی را معرفی و بعضی از آنها را در اختیار کاربران قرار میدهد. در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هوایی با صدا که بی اختیار از راه دماغ بجهد و آن را بعربی عطسه خوانند. با ده هزار سوار به سجستان رفت. بچه ها اکثرا کلمات را حفظ کرده و در بسیاری از مواقع تلفظ ها را ساختگی و اشتباه به حافظه می سپارند (از کتاب های لغات ضروری تافل یا لغات 504). در نتیجه، دچار پدیده Fossilization می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید