دانلود رایگان ویندوز ۸.۱ بدون دستکاری به همراه آپدیتهای مربوطه تا انتهای ماه فوریه ۲۰۱۵

تفاوت سرور مجازی با هاست، در نحوۀ تقسیم منابع، امنیت و شیوه پرداخت هزینه آن است. به هر حال، اگر از ویندوز 10 مایکروسافت استفاده می کنید و مشکلانی با این سیستم عامل دارید، در این مقاله سعی کردهایم تا با ارائه یک راهنمای جامع، راه حل بسیاری از این مشکلات را بیان کنیم. به تنظیمات Windows بروید، سپس بر روی Update & Security، سپس Windows Security کلیک کنید و Virus & Threat Protection را انتخاب کنید. اگر از ویندوز ۱۰ با بهروزرسانی سالیانه (Anniversary Update) استفاده میکنید باید بگوئیم که شانس با شما یار است. اگر گزینه IDT High Definition Audio CODEC را یافتید روی آن راست کلیک کنید و Update Driver Software را انتخاب کنید.

صبر کنید تا فرایند پردازش انجام شود. اگر شما نمی دانید چگونه این خطا را برطرف کنید می توانید سیستم خود را به مراکز تعمیر ببرید اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید بهتر است روش های حل ارور Reboot and select proper Boot Device انزل وب را بررسی کنید و مشکل خود را حل کنید تا مجبور به پرداخت هزینه نباشید. RAM memory: در اینجا 880 mb را انتخاب کنید.

در این قسمت می­توان تنظیمات Firewall را برای شبکه انجام داد. 9- چگونه می توانم تمام شبکه های بی سیم موجود را مشاهده کنم؟ در صورت نیاز رمز عبور شبکه را وارد کنید. لذا در صفحهای که عبارت Welcome to setup را مشاهده میکنید کلید R را فشار دهید تا ویندوز به تعمیر خود بپردازد و سپس با فشار دادن کلید C برای نصب ویندوز از recovery Console استفاده کنید. در این حالت شما خیلی ساده با غیرفعال کردن مد Legacy و ریستارت کردن سیستم خود می توانید این مشکل را حل کنید.

سپس روی گزینه Advanced options کلیک کنید. اگر باز هم ارور Reboot and select proper Boot Device به شما نمایش داده می شود می توانید با سی دی نصب ویندوز بوت شوید در System Recovery Options ( برای سیستم های ویندوز ویستا و ۷) یا Troubleshoot ( ویندوز ۸ و ۱۰) Command Prompt را کلیک کنید. بعد از اینکه سیستم ریستارت شد، روی آیکون جستجوی تسک بار کلیک کنید و عبارت Amazon Appstore را تایپ نمایید. شما از کدام روش برای بازگرداندن آیکون Wi Fi استفاده کردید؟ 4- در این قسمت تقریبا کار شما در فرآیند نصب تمام شده است.

تنها با داشتن یک فلش USB میتوانید فرآیند نصب را دنبال کنید، با این حال روش مذکور شاید وقت بیشتری از شما بگیرد، زیرا تمام نرم افزارها و برنامههای موردنیاز را باید دوباره از اول نصب کنید. ● در قسمت Charge level نیز عددی را انتخاب کنید. چراکه اگر ویندوز را اکتیو نکنید نمیتوانید از اکثر ویژگی های آن مثل بخش Personalizes ویندوز برای شخصی سازی محیط ویندوز به سلیقه خود استفاده کنید همچنین جدا از این مسائل بعد از یک مدت مشخص خود ویندوز نیز از دست شما خارج خواهد شد و مدام با صفحه مشکی مواجه میشوید که به شما میگوید ویندوز تان را اکتیو کنید.

با استفاده از این برنامه میتوانید دادههای سطل آشغال؛ هارد درایو، کارت مموری، فلش درایو، دوربین دیجیتال را نیز بازیابی کنید. به غیر از تنظیمات کارخانهای یا ریست فکتوری(factory reset)، گزینههای دشوارتری نیز وجود دارند که شامل بازگردانی و نوسازی کامپیوترمیشوند. Windows10 factory reset (که مایکروسافت به آن reset میگوید) کامپیوتر را به حالت پیش فرض خود بازمیگرداند. روی تب Start Menu Style کلیک کنید و تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید. حالا کلید Shift را فشار داده و نگه دارید و روی Restart کلیک کنید.

اگر پروداکت کیِ آفیس را دارید با کلیک روی گزینه I have a product key به صورت اتوماتیک، این برنامه ها روی دستگاه تان نصب میشود. همانطور که گفتیم، یکی از علل ایجاد مشکل NTLDR کامپیوتر، معیوب بودن کابل داده مانند IDE است که مربوط به هارد دیسک میشود. Boot Repair Disk یک دیسک نجات (rescue disk) متن باز است که میتواند به طور خودکار مشکلات مربوط به عدم بوت شدن سیستم را یافته و برطرف کند.

در این روش نیازی به استفاده از CD و یا DVD ویندوز نیست و تنها به روش زیر میتوانید مشکل NTLDR کامپیوتر را برطرف کنید. برای استفاده از فعال ساز خودکار نیز کافی است کلید 2 را وارد کنید. همچنین منوی جست و جو نیز هم اکنون نتایجی را از وب در اختیار کاربران قرار می دهد. تصاویر پس زمینه پویاتر شدهاند و شما میتوانید برای LockScreen نیز هر تصویری را که مایلید قرار دهید. برای استفاده از این راه میتوانید از دیسکهای راه اندازی ویندوز استفاده کنید. برنامه Easy Recovery Essentials را دانلود کنید.

فایلها و دادهها، عکسها، صدا، موسیقی، ایمیل و هر آنچه که روی دیوایس حافظه اثرگذار است و حذف شدهاند را بازیابی کند. پس از روشن شدن سیستم، دیوایس بوت که توسط تنظیمات بایوس که در ابتدا اجرا می شود انتخاب می شود و وقتی که کامپیوتر شما نتواند این دستگاه را شناسایی یا لود کند، ارور No Bootable Device را نشان می دهد. در این صورت بهتر است، سیستم خود را به وسیله یک بوت دیسک (Boot Disk) راه اندازی کنید.

کلمه NTLDR مخفف کلمه New Technology Loader، برنامهای است که از بوت سکتور هارد دیسک برای نمایش شروع ویندوزهای NT و کمک برای بوت ویندوزهای NT/ 2000/ XP استفاده میکند. چگونه مشکل Reboot Press a Key و بوت نشدن کامپیوتر را حل کنیم؟ برای تهیه نسخه پشتیبان از رجیستری BCD فعلی خود، همانطور که در اینجا نشان داده شده است، دستور BCDEdit /export را فراخوانی کنید. اما اگر بخواهید از نسخه Home آپدیت کنید ابتدا باید ویندوز قدیمی خود را با Product Key به ویندوز پرو همان نسخه آپدیت کرده سپس ویندوز ۱۰ پرو را نصب کنید. با استفاده از این نرم افزارها میتوانید قبل از اجرای ویندوز سیستم خود را اسکن کنید و در صورت وجود بدافزارها، آنها را حذف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید