بروکر ویندوز – وین سیگنال

همچنین اگر از iOS استفاده میکنید، باید به تنظیمات واتساپ در دستگاه خود بروید. بدین منظور، می توانید آخرین نسخه موبایل نرم افزار WhatsApp را از اینجا دانلود کنید. Because WhatsApp Messenger uses the same internet data plan that you use for email and web browsing, there is no cost to message and stay in touch with your friends. WhatsApp Messenger is a cross-platform mobile messaging app which allows you to exchange messages without having to pay for SMS.

WhatsApp Messenger is available for iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone and Nokia and yes, those phones can all message each other! شما با دانلود نرم افزار واتس اپ برای کامپیوتر WhatsApp for Windows می توانید در گروه های خاصی عضو شده و از اطلاعات گسترده دنیای اینترنت نیز بهره مند شوید. به این ترتیب قبل از اینکه بتوانید ادامه دهید، باید join the multi-device beta را در تلفن هوشمند خود فعال کنید. به عنوان مثال برای اتصال به واتساپ روی دسکتاپ، ابتدا باید تلفن همراه شما به اینترنت وصل شود و این مورد روی دسکتاپ به عنوان یک برنامه مستقل کار نمیکند!

یکی از بهترین ویژگیهای Genymotion آن است که هم روی کامپیوتر و هم در فضای ابری قابل اجرا است. سپس اگر از دستگاه اندرویدی استفاده میکنید، روی نماد سهنقطه ضربه بزنید. آن را از فهرست Microsoft Store پیدا کنید و روی Get ضربه بزنید. آیکون آشنای منوی استارت سیستمعامل ویندوز به جای اینکه در سمت چپ نوار وظیفه قرار داشته باشد، به مرکز انتاقل پیدا کرده است. با این حال با توجه محبوبیت عظیم سیستم عامل ویندوز ۱۰ هیچ تضمینی وجود ندارد که همه بخواهند به سیستم عامل جدید ارتقا پیدا کنند. حال میتوانید حتی ایموجی به نقاشی خود اضافه کنید.

امکان اضافه کردن استیکرهای جدید وجود ندارد. دانلود برنامه Winrar 5.01 نسخه 32 بیتی و 64 بیتی 23,645 آرشیو / دانلود نرم افزار / نرم افزار / نرم افزار فشرده ساز / نرم افزار کاربردی این امکان از طرف کارگزاری مذکور مسدود شده است. اگر شما نیز تاکنون نسبت به انتخاب یک والپپیر برای ویندوز 7 اقدام کرده باشید، حتماً به این موضوع پی بردهاید که این سیستمعامل گزینههای مختلفی تحت عناوین Fill ،Fit ،Stretch ،Tile و Center را در قالب گزینهای برای تنظیم موقعیت قرارگیری عکس والپیپر در اختیار شما قرار داده است که از قضا گزینه Stretch در بهروزرسانی KB4534310 دچار باگ بوده و منجر به نمایش یک تصویر سیاه به عنوان پسزمینه میشود.

پس اینسایدر بودن برای کاربران علاقه مند به دریافت نسخه های پیش نمایش امری ضروری است. عکس ها و فیلم و اسناد صوتی و غیرصوتی نیز در این برنامه قابلیت ارسال دارند و کاربران می توانند در مدت زمان کوتاهی این حجم از اطلاعات را برای هر فرد و مخاطبی ارسال کرده باشند. به واتساپ بتا متصل شوید و از آن لذت ببرید! در نهایت واتساپ بتا در رایانه شخصی ویندوز شما باز میشود تا از آن استفاده کنید و لذت ببرید. اکنون میتوانید از واتساپ در رایانهی شخصی خود بدون اینکه به گوشی خود وصل شوید، لذت ببرید.

همچنین میتوانید از ایموجیها و گیفهای مختلف در چتها استفاده کنید و فایلهای ویدیویی و صوتی و تصاویر را برای افراد ارسال کنید. افراد مختلف به دلایل متفاوت ممکن است نیاز داشته باشند که اپلیکیشنهای اندرویدی را روی محیط ویندوز نیز داشته باشند. ولی اکنون به نظر میرسد در ویندوز ۱۰ منوی استارت شاهد تغییراتی از قبیل باز شدن منو بهصورت سنتی باقابلیت پین کردن نرمافزارهایی مختلف حتی نرمافزارهایی که برای نسخهی دسکتاپ طراحی نشدهاند اشاره کرد. اما به عنوان یک قاعده کلی، فشردن کلید Del یا Esc هنگام بوت شدن سیستم، میتواند شما را به تنظیمات BIOS هدایت کند.

البته باید این نکته را نیز در نظر بگیریم که باتوجهبه اینکه مایکروسافت از قابلیت اجرای اپلیکیشنهای اندروید بهعنوان «پیشنمایش عمومی» یاد کرده است، این ویژگی همچنان در مرحلهی آزمایشی قرار خواهد داشت و درنتیجه اگر هنگام استفاده از آن با باگ یا مشکل مواجه شدید یا تعداد اپهای ارائهشده در فروشگاه آمازون روی این سیستمعامل کم باشد، چندان جای تعجب نخواهد بود.بااینحال، این اولینبار است که همهی کاربران میتوانند اجرای اپلیکیشنهای اندروید را روی ویندوز ۱۱ آزمایش کنند.

واتساپ بتای چند دستگاهی (multi-device) برنامهای است که به شما امکان دسترسی زود هنگام به نسخه جدید واتساپ برای وب و دسکتاپ را میدهد. واتساپ به عنوان یک اپلیکیشن دسکتاپ مستقل برای ویندوز کار میکند و اخیرا نسخه بتای اپلیکیشن محبوب خود را برای استفادهی همه مردم منتشر کرده است. اگر از آخرین نسخهی واتساپ و یا برنامه واتساپ بیزینس در اندروید و آیفون استفاده میکنید، حال میتوانید از نسخه بتای چند دستگاهی یا همان multi-device استفاده کنید. مدیران گروه ها در واتساپ نیز می توانند از طریق اشتراک گذاری لینک های گروه از بقیه افراد دعوت کرده و به اشتراک گذاری اطلاعات خود بپردازند.

گام چهارم: در اینجا باید کلید محصول را در نوار ظاهر شده وارد کرده و سپس بر روی “Next” و پس از آن نیز بر روی “Activate” کلیک کنید (البته در این فرایند باید حتما به اینترنت متصل باشید). برای دیدن اطلاعات بیشتر، روی آیکون برنامه کلیک کنید. صفحه طراحی با گزینههایی برای طراحی با خودکار یا مداد باز میشود. برای نصب ویندوز 11 کارهای زیر را به ترتیب انجام دهید:- پس از بوت از طریق درایو USB و اجرا شدنِ خودکار برنامهی نصب ویندوز به اولین مرحله از ستاپ ویندوز وارد خواهید شد. 5. اکانت مایکروسافتی که با آن در سیستم وارد شدهاید را انتخاب کنید و سپس گزینه Continue را بزنید.

احتمالا تا الان متوجه شدهاید که موضوع این مقاله از دیجیکالا مگ در مورد نصب اپلیکیشن واتساپ روی ویندوز ۱۰ و ۱۱ است. برای دانلود برنامه واتساپ بتا دوباره روی Get کلیک کنید و سپس روی Open کلیک کنید. با این حال هر دو نسخهی واتساپ محدودیتهای آزاردهندهای برای کاربران دارد. تقریباً دو سال بعد از Windows 1 عرضه شد. مراحل بعدی برای هر دو سیستم عامل یکسان است. جدیدترین نسخه دایرکت ایکس که امکان اجرای بهتر و روان تر بازی های کامپیوتری را میسر میسازد و نصب آن برای اجرا کردن خیلی از گیم ها الزامی است، تحت عنوان DirectX 12 Ultimate شناخته میشود.

همچنین حتی پس از خاموش کردن رایانه یا پس از راهاندازی مجدد آن نیز نیازی به اتصال مجدد برنامه به تلفن همراه نیست. حال صفحهی راهاندازی واتساپ بتا با یک کد QR باز میشود که باید با گوشی هوشمند خود آن را اسکن کنید. همچنین این برنامه گزینهای برای راهاندازی برنامه در پسزمینه نیز دارد. شما برای اجرای این سیستم عامل همچنین به رایانه ای با تراشه امنیتی TPM و قابلیت Secure Boot نیاز خواهید داشت.

مایکروسافت در کتاب MCSA windows 10 70-698 مانند تصویر برای نصب ویندوز ۱۰ کمترین نیازمندیهای سختافزاری را پشنهاد ارائه داده است اما شما اصلا به حرف مایکروسافت گوش نکنید و هر چقدر سختافزار قویتری داشته باشید، ویندوز ۱۰ راحتتر و بهتر کار خواهد کرد و اصطلاحا Performance بهتری خواهد داشت. حال اندکی منتظر بمانید تا صفحه WINDOWS SETUP برای شما باز شود. در این مرحله LINK A DEVICE را انتخاب کنید و روی linked devices ضربه بزنید تا دوربین موبایل شما باز شود. گام دوم: پس از اجرای برنامه صفحه ای مانند تصویر زیر می بینید اینجا روی Get Started کلیک کنید.

بسیاری از افراد زمانی که میخواهند کامپیوتر را خاموش کنند به به دلایلی مانند عجله، و با برطرف کردن هنگی کامپیوتر و غیره، کابل کامپیوتر را از برق جدا میکنند و یا با استفاده از دکمه پاور کامپیوتر را خاموش میکنند. اعلانها همچنین تعداد پیامهای خوانده نشده را ذکر میکنند تا شما را آپدیت نگه دارند. توجه : از این به بعد ویندوز به شما اطلاع خواهد داد که بروزرسانی ها در دسترس هستند و از این به بعد وظیفه شما است که اقدام به بارگیری آپدیت ها کنید. ممکن است در برخی از نسخههای ویندوز با پیامی مانند تصویر زیر مواجه شوید.

لازم است بدانید که اندازه پنجره تماس ویدیویی را میتوان تغییر داد و به هر نقطه از صفحه نمایش (همانند تصویر پایین) منتقل کرد. مطابق تصویر زیر، روی نماد مشخص شده کلیک کنید. حال روی Multi-device beta ضربه بزنید. واتساپ بتا هنوز در حال توسعه است. البته شما هنوز هم تبلیغات را در منوی استارت دارید که در بخش بعدی غیرفعال میشوند. همچنین تبلتها هنوز پشتیبانی نمیشوند. اگر کامپیوترتان را قبل از سال ۱۳۹۵ خریده باشید، احتمال پشتیبانی آن از TPM 2.0 بسیار کم است؛ اما مایکروسافت خیلی بیسروصدا اشاره کرده است که در شرایط خاصی، ویندوز 11 میتواند با TPM 1.2 هم اجرا شود.

این صفحه همچنین شامل لیستی از اصلاحات شناخته شده برای هر شماره است. شماره نسخه BIOS در قسمت System Summary نمایش داده می شود. این به این معنی است که یک صفحه نمایش را ارائه می دهد که برای ترکیب ماوس و صفحه کلید بهترین است. اگر شما File Explorer را باز کنید و گزینه Quick Access را انتخاب کنید بخش های Frequent Folders (پوشه های پر استفاده) و Recent Files (فایل های اخیر) به شما نمایش داده می شود. 2. در پوشه Ease of Access روی صفحه کلید مجازی ویندوز یا On Screen Keyboard بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید